75 kr
Avslutas: 28 JAN 19:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Porträtt
nr. 468267

Porträtt, monogramsignerad LNC 1948, olja på duk, 44 X 54 cm.

53137 2020-01-26 22:01:56 75 kr
24631 2020-01-24 11:43:50 50 kr