50 kr
Avslutas: 28 JAN 20:36
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  400 kr
Tvättställ
nr. 468369

Tvättställ, konstmassa, 160 X 60 X 23

Kondition: Bruksslitage, repor

54926 2020-01-25 11:14:59 50 kr