800 kr
Avslutas: 29 JAN 20:42
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggrelief/skylt
nr. 468575

Väggrelief/skylt, mässing, 1900-talets första hälft, D=46

Kondition: Löst väggfäste, ytslitage

12727 2020-01-29 18:33:45 800 kr
9809 2020-01-28 10:19:53 750 kr
12727 2020-01-29 18:33:40 750 kr
9809 2020-01-28 10:19:53 700 kr
6653 2020-01-22 21:29:37 650 kr
53860 2020-01-23 18:44:37 600 kr
6653 2020-01-22 21:17:36 400 kr
9809 2020-01-22 21:27:33 350 kr
6653 2020-01-22 21:17:36 150 kr
9809 2020-01-22 21:27:06 125 kr
6653 2020-01-22 21:17:36 50 kr