1 800 kr
Avslutas: 30 JAN 20:04
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Ulf Onsberg
nr. 468720

Ulf Onsberg, "Lockarp" olja på duk, 69 X 69, signerad Onsberg

Budhistorik (16 bud)
25301 2020-01-30 17:32:47 1 800 kr
19913 2020-01-30 16:44:24 1 700 kr
25301 2020-01-30 17:32:33 1 700 kr
19913 2020-01-30 16:20:08 1 600 kr
25301 2020-01-27 09:14:43 1 500 kr
25301 2020-01-27 09:14:43 1 400 kr
19913 2020-01-26 22:23:29 1 300 kr
19913 2020-01-26 22:21:34 1 100 kr
25301 2020-01-24 03:34:56 1 000 kr
25301 2020-01-24 03:34:56 600 kr
19913 2020-01-26 22:20:46 550 kr
25301 2020-01-24 03:34:56 250 kr
19913 2020-01-24 13:49:50 200 kr
25301 2020-01-24 03:34:56 175 kr
15389 2020-01-23 20:51:48 150 kr
15389 2020-01-23 20:51:48 50 kr