150 kr
Avslutas: 30 JAN 20:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Stilleben
nr. 468724

Stilleben, olja på duk, 1900-talets slut, otydligt signerad, 49 X 69

55036 2020-01-30 19:24:07 150 kr
38417 2020-01-30 20:02:55 125 kr
55036 2020-01-30 19:24:07 100 kr
54020 2020-01-26 18:43:09 75 kr
14167 2020-01-24 19:03:45 50 kr