950 kr
Avslutas: 02 FEB 20:24
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Ola Billgren
nr. 469233

Ola Billgren, litografi, 31/260, 40 X 48, signerad och daterad 68

Budhistorik (24 bud)
43564 2020-01-31 19:33:49 950 kr
53104 2020-01-31 18:58:45 900 kr
43564 2020-01-29 18:47:44 850 kr
53104 2020-01-31 18:58:36 800 kr
43564 2020-01-29 18:47:44 750 kr
53104 2020-01-31 18:58:26 700 kr
43564 2020-01-29 18:47:44 650 kr
53104 2020-01-30 21:01:44 600 kr
43564 2020-01-29 18:47:44 550 kr
53104 2020-01-30 21:01:38 500 kr
43564 2020-01-29 18:47:44 450 kr
53104 2020-01-30 21:01:35 400 kr
43564 2020-01-28 19:26:23 350 kr
8112 2020-01-28 16:02:25 300 kr
43564 2020-01-28 19:26:12 300 kr
8112 2020-01-28 16:02:25 250 kr
49612 2020-01-27 22:08:40 200 kr
43564 2020-01-27 19:00:39 175 kr
49612 2020-01-26 21:07:31 150 kr
53126 2020-01-26 20:29:09 125 kr
49612 2020-01-26 21:07:25 125 kr
53126 2020-01-26 20:29:09 100 kr
12464 2020-01-26 20:55:17 75 kr
53126 2020-01-26 20:29:09 50 kr