300 kr
Avslutas: 15 FEB 19:00
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampor
nr. 471474

Vägglampor 1 par, 1960/70-tal, mässing och glas, höjd 20 cm

Kondition: Bruksslitage

42887 2020-02-15 09:58:27 300 kr
35267 2020-02-13 21:59:36 250 kr
26898 2020-02-11 21:23:20 200 kr
23162 2020-02-12 22:48:34 200 kr
26898 2020-02-11 21:23:20 175 kr
23162 2020-02-12 22:48:27 150 kr
26898 2020-02-11 21:23:20 125 kr
49612 2020-02-08 21:30:46 100 kr
9017 2020-02-09 04:56:37 75 kr
49612 2020-02-08 21:30:46 50 kr