1 800 kr
Avslutas: 15 FEB 20:42
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Hallmöbel
nr. 471643

Hallmöbel "Svea" Svenska Möbelfabriken Bodafors, 1920/30-tal, björk, svärtat trä, stål, 171 X 119 X 42

Kondition: Bruks och åldersslitage, spegelglaset med skadad foliering

Budhistorik (16 bud)
55953 2020-02-15 20:23:50 1 800 kr
20673 2020-02-15 20:39:53 1 700 kr
55953 2020-02-15 20:23:50 1 600 kr
11130 2020-02-09 18:24:33 1 500 kr
11130 2020-02-09 18:24:33 1 100 kr
55953 2020-02-10 19:53:41 1 000 kr
11130 2020-02-09 18:24:33 350 kr
55953 2020-02-10 19:53:04 300 kr
11130 2020-02-09 18:24:33 250 kr
55953 2020-02-10 19:52:57 200 kr
11130 2020-02-09 18:24:33 175 kr
18412 2020-02-09 16:38:29 150 kr
551 2020-02-09 06:40:01 125 kr
14663 2020-02-09 00:36:38 100 kr
44225 2020-02-08 22:54:52 75 kr
49612 2020-02-08 21:22:17 50 kr