400 kr
Avslutas: 19 FEB 19:36
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Dockhusmöbler
nr. 472479

Dockhusmöbler 1950-tal LEKO, Docka Peggy 1950-tal, fladdermusfåtölj, kläder till Peggy mm, H=26

Kondition: Mindre bruksslitage, huvudet fastlimmat på dockan

31591 2020-02-18 20:16:41 400 kr
50750 2020-02-18 09:51:57 350 kr
56024 2020-02-14 14:57:26 300 kr
31591 2020-02-13 23:49:44 250 kr
56024 2020-02-14 14:57:05 250 kr
31591 2020-02-13 23:49:44 200 kr
14331 2020-02-14 14:28:59 175 kr
31591 2020-02-13 23:49:44 150 kr
15880 2020-02-13 21:52:33 125 kr
6844 2020-02-12 23:04:28 100 kr
684 2020-02-13 11:25:14 75 kr
6844 2020-02-12 23:04:28 50 kr