750 kr
Avslutas: 20 FEB 20:06
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Bronsfiguriner
nr. 472709

Bronsfiguriner, 4 st Indien, 1900-tal, höjd 11-30

Kondition: Den stora figurinen lös montering, ranglig, ytslitage

Budhistorik (19 bud)
19895 2020-02-20 20:02:09 750 kr
49162 2020-02-20 20:01:58 700 kr
19895 2020-02-20 20:01:12 650 kr
49162 2020-02-20 20:01:52 600 kr
19895 2020-02-20 20:01:12 550 kr
49162 2020-02-20 20:00:56 500 kr
19895 2020-02-20 20:00:40 450 kr
49162 2020-02-20 19:43:22 400 kr
55660 2020-02-20 19:34:53 350 kr
49162 2020-02-20 19:02:49 300 kr
19142 2020-02-19 10:58:37 250 kr
55660 2020-02-20 13:25:59 250 kr
19142 2020-02-19 10:58:37 200 kr
55660 2020-02-20 13:12:42 175 kr
19142 2020-02-19 10:58:37 150 kr
55660 2020-02-20 13:12:03 125 kr
19142 2020-02-19 10:58:37 100 kr
19895 2020-02-18 08:36:21 75 kr
38969 2020-02-14 10:03:17 50 kr