350 kr
Avslutas: 20 FEB 20:18
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Landskapsmålningar
nr. 472719

Landskapsmålningar 2 st, olja på duk, otydligt signerade, 33 X 49

Kondition: Ytslitage och smuts

56126 2020-02-19 17:44:56 350 kr
37695 2020-02-14 20:55:58 300 kr
49018 2020-02-16 14:01:02 300 kr
37695 2020-02-14 20:55:58 250 kr
51339 2020-02-15 22:38:13 200 kr
37695 2020-02-14 20:55:58 175 kr
51339 2020-02-15 22:38:07 150 kr
37695 2020-02-14 20:55:58 125 kr
51339 2020-02-15 22:38:01 100 kr
37695 2020-02-14 20:55:58 75 kr
17312 2020-02-14 11:15:18 50 kr