1 000 kr
Avslutas: 21 FEB 19:30
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Gipsskulptur
nr. 472888

Gipsskulptur avgjutning av äldre förlaga, höjd 52

Kondition: Mindre nagg, ytslitage/repor

48863 2020-02-21 18:22:31 1 000 kr
50896 2020-02-21 19:23:00 950 kr
48863 2020-02-21 18:22:31 800 kr
33258 2020-02-21 13:01:17 750 kr
33258 2020-02-15 21:01:40 500 kr
53122 2020-02-16 11:09:25 450 kr
33258 2020-02-15 21:01:40 400 kr
53122 2020-02-16 11:09:11 350 kr
33258 2020-02-15 17:48:54 300 kr
53122 2020-02-14 20:39:11 250 kr
53122 2020-02-14 20:39:11 125 kr
23801 2020-02-14 21:16:57 100 kr
53122 2020-02-14 20:39:11 75 kr
47051 2020-02-14 19:34:35 50 kr