2 200 kr
Avslutas: 21 FEB 20:03
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Stereo
nr. 472982

Stereo scope, Underwood + bilder, 1900-talets början

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (27 bud)
37483 2020-02-21 20:00:00 2 200 kr
10311 2020-02-21 19:47:49 2 100 kr
37483 2020-02-21 19:18:21 2 000 kr
37483 2020-02-21 19:18:21 1 700 kr
10311 2020-02-21 07:42:01 1 600 kr
37483 2020-02-21 19:18:06 1 500 kr
10311 2020-02-21 07:42:01 1 300 kr
24483 2020-02-17 21:20:30 1 200 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 1 100 kr
24483 2020-02-17 21:20:26 1 000 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 950 kr
24483 2020-02-17 21:20:24 900 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 850 kr
24483 2020-02-17 21:20:21 800 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 750 kr
24483 2020-02-17 21:20:18 700 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 650 kr
24483 2020-02-17 21:20:15 600 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 550 kr
18364 2020-02-17 14:44:44 500 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 450 kr
18364 2020-02-17 14:44:30 400 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 350 kr
47051 2020-02-16 10:00:11 300 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 250 kr
39284 2020-02-15 14:05:17 200 kr
10311 2020-02-14 21:37:15 50 kr