950 kr
Avslutas: 21 FEB 20:26
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Manschettknappsask
nr. 473027

Manschettknappsask, Widerholm & Dahlberg, tenn, 1900-talets mitt, diameter 6,5 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (18 bud)
12321 2020-02-21 20:23:56 950 kr
11130 2020-02-18 01:26:12 900 kr
12321 2020-02-21 20:23:49 900 kr
11130 2020-02-18 01:26:12 850 kr
12321 2020-02-21 20:23:01 800 kr
11130 2020-02-18 01:26:12 750 kr
12321 2020-02-21 20:22:35 700 kr
11130 2020-02-18 01:26:12 650 kr
54431 2020-02-17 10:19:59 600 kr
54431 2020-02-17 10:19:59 550 kr
37585 2020-02-14 23:56:36 500 kr
54431 2020-02-17 10:19:46 450 kr
37585 2020-02-14 23:56:36 400 kr
6395 2020-02-14 21:40:10 350 kr
6395 2020-02-14 21:40:10 125 kr
37585 2020-02-14 23:56:23 100 kr
6395 2020-02-14 21:40:10 75 kr
38576 2020-02-14 20:31:54 50 kr