1 300 kr
Avslutas: 24 FEB 19:36
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Damcykel
nr. 473439

Damcykel, Skeppshult, 3 växlar, 28 tum, 2 nycklar

Kondition: Bruksslitage, repor, ommålad

Budhistorik (28 bud)
34021 2020-02-24 19:21:58 1 300 kr
40203 2020-02-22 10:34:06 1 200 kr
34021 2020-02-22 12:16:48 1 100 kr
40203 2020-02-22 10:34:06 1 000 kr
34021 2020-02-22 12:16:12 950 kr
40203 2020-02-22 10:34:06 900 kr
34021 2020-02-21 17:27:58 850 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 800 kr
34021 2020-02-21 17:27:50 800 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 750 kr
34021 2020-02-21 17:27:44 700 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 650 kr
34021 2020-02-21 17:27:38 600 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 550 kr
39146 2020-02-20 17:09:06 500 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 450 kr
39146 2020-02-20 17:09:01 400 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 350 kr
39146 2020-02-20 17:08:55 300 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 250 kr
39146 2020-02-20 17:08:50 200 kr
36694 2020-02-20 14:09:16 175 kr
39146 2020-02-20 09:50:13 150 kr
12765 2020-02-18 23:25:41 125 kr
17959 2020-02-17 23:56:42 100 kr
12765 2020-02-18 23:25:26 100 kr
17959 2020-02-17 23:56:24 75 kr
49273 2020-02-17 20:39:07 50 kr