700 kr
Avslutas: 24 FEB 19:52
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Frisörstol
nr. 473464

Frisörstol, 1900-talets första hälft, ställbar

Kondition: Färgbortfall, bruksslitage, ställbara funktionerna fungerar ej, i behov av översyn

53972 2020-02-24 19:41:01 700 kr
16137 2020-02-24 19:18:56 650 kr
19142 2020-02-19 10:28:45 600 kr
31206 2020-02-23 21:52:48 550 kr
19142 2020-02-19 10:28:45 400 kr
31206 2020-02-19 21:20:25 350 kr
19142 2020-02-19 10:28:45 125 kr
53972 2020-02-19 00:11:05 100 kr
23137 2020-02-18 18:22:54 75 kr
37695 2020-02-17 21:38:57 50 kr