300 kr
Avslutas: 27 FEB 19:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Skålfat
nr. 473825

Skålfat, Delft, Holland, 1700-tal, diameter 35

Kondition: Spricka och nagg

9217 2020-02-26 21:46:09 300 kr
14827 2020-02-23 00:19:23 250 kr
19960 2020-02-23 16:14:08 250 kr
14827 2020-02-23 00:19:23 200 kr
19960 2020-02-23 16:14:04 175 kr
14827 2020-02-23 00:19:23 150 kr
19960 2020-02-23 16:13:58 125 kr
14827 2020-02-23 00:19:23 100 kr
19960 2020-02-23 16:13:41 75 kr
14827 2020-02-23 00:19:23 50 kr