1 600 kr
Avslutas: 27 FEB 19:39
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 473868

Taklampa, Sverige, 1940-tal, mässing, 8-ljusarmar, diameter 70 cm

Kondition: Ytslitage, skärmar saknas

Budhistorik (23 bud)
8889 2020-02-27 19:36:11 1 600 kr
22179 2020-02-27 19:31:43 1 500 kr
22179 2020-02-27 19:31:43 1 400 kr
6609 2020-02-27 19:28:59 1 300 kr
6609 2020-02-27 19:28:59 1 200 kr
22179 2020-02-27 19:21:33 1 100 kr
6609 2020-02-27 19:28:29 1 100 kr
22179 2020-02-27 19:21:33 850 kr
6609 2020-02-27 19:05:30 800 kr
6609 2020-02-27 19:05:30 700 kr
46602 2020-02-27 18:53:30 650 kr
6609 2020-02-27 09:07:52 600 kr
46602 2020-02-27 18:53:20 600 kr
6609 2020-02-27 09:07:52 550 kr
46602 2020-02-27 18:52:45 500 kr
6609 2020-02-27 09:07:52 450 kr
46602 2020-02-22 21:53:12 400 kr
6609 2020-02-27 09:06:35 350 kr
46602 2020-02-22 21:53:12 300 kr
32962 2020-02-23 21:56:14 250 kr
46602 2020-02-22 21:53:12 100 kr
26350 2020-02-22 16:19:52 75 kr
33184 2020-02-20 21:45:42 50 kr