300 kr
Avslutas: 26 MAR 20:54
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Spegel
nr. 478859

Spegel, förgylld, 101x51 cm, 1900-tal.

48997 2020-03-26 20:49:52 300 kr
41593 2020-03-26 20:34:52 250 kr
16137 2020-03-26 20:11:11 200 kr
41593 2020-03-26 20:34:11 175 kr
16137 2020-03-26 20:11:11 150 kr
41593 2020-03-26 19:33:26 125 kr
16137 2020-03-22 15:15:57 100 kr
9308 2020-03-20 16:43:06 75 kr
21273 2020-03-20 05:18:20 50 kr