175 kr
Avslutas: 26 MAR 21:00
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  200 kr
Spegel
nr. 478887

Spegel, förgylld, 18/1900-tal, 145x64 cm.

Kondition: Skador på ram. Slitage på spegel.

31297 2020-03-26 17:00:01 175 kr
37384 2020-03-26 20:49:35 150 kr
31297 2020-03-26 17:00:01 125 kr
37384 2020-03-26 20:49:27 100 kr
31297 2020-03-26 17:00:01 75 kr
51067 2020-03-21 16:07:11 50 kr