1 600 kr
Avslutas: 26 MAR 20:55
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Bänk
nr. 478970

Bänk. ek, Bjärnums Möbelfabriker,1900-talets andra hälft, H=35, 150x47 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (31 bud)
45475 2020-03-26 20:52:32 1 600 kr
34738 2020-03-26 20:51:58 1 500 kr
28514 2020-03-26 20:50:57 1 400 kr
45475 2020-03-26 20:49:21 1 300 kr
28514 2020-03-26 20:49:13 1 200 kr
45475 2020-03-26 20:47:06 1 100 kr
28514 2020-03-26 20:49:06 1 100 kr
45475 2020-03-26 20:46:58 1 000 kr
28514 2020-03-26 20:24:31 950 kr
51875 2020-03-26 09:32:30 900 kr
34111 2020-03-25 18:13:11 850 kr
35695 2020-03-24 17:36:35 800 kr
34111 2020-03-25 18:13:04 750 kr
35695 2020-03-24 17:36:35 700 kr
53407 2020-03-24 17:20:48 650 kr
34111 2020-03-24 07:34:39 600 kr
34738 2020-03-23 23:24:45 550 kr
27355 2020-03-23 21:14:50 500 kr
54172 2020-03-21 19:56:06 450 kr
35695 2020-03-20 16:30:46 400 kr
54172 2020-03-21 19:55:57 400 kr
35695 2020-03-20 16:30:46 350 kr
42064 2020-03-20 15:08:03 300 kr
56682 2020-03-20 08:47:10 250 kr
42064 2020-03-20 15:07:59 200 kr
56682 2020-03-20 08:47:10 175 kr
42064 2020-03-20 15:07:54 150 kr
56682 2020-03-20 08:47:10 125 kr
42064 2020-03-20 15:07:51 100 kr
56682 2020-03-20 08:47:10 75 kr
38772 2020-03-19 22:36:41 50 kr