100 kr
Avslutas: 27 MAR 19:02
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  300 kr
Stolar
nr. 479009

Stolar, 6 st, 1800-tal, B=48

Kondition: Lagningar, rangliga, bruksslitage, mindre fläckar på klädseln

357 2020-03-27 17:17:04 100 kr
42065 2020-03-27 17:07:09 75 kr
54668 2020-03-24 19:42:28 50 kr