400 kr
Avslutas: 27 MAR 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Tråg
nr. 479010

Tråg, 1800-tal, L=93 H=29

Kondition: Bruksslitage

39348 2020-03-27 13:36:58 400 kr
6885 2020-03-26 17:31:01 350 kr
39348 2020-03-27 13:36:54 350 kr
6885 2020-03-26 17:31:01 300 kr
10873 2020-03-25 19:54:01 250 kr
6885 2020-03-20 19:14:34 200 kr
49973 2020-03-23 07:05:04 175 kr
6885 2020-03-20 19:14:34 150 kr
49973 2020-03-23 07:05:01 125 kr
6885 2020-03-20 19:14:34 100 kr
8401 2020-03-21 08:45:42 75 kr
6885 2020-03-20 19:14:34 50 kr