400 kr
Avslutas: 27 MAR 19:10
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Golvlampa
nr. 479016

Golvlampa, gulmetall, glasskärm, 1900-talets slut, H=140

Kondition: Bruksslitage

37049 2020-03-27 19:07:24 400 kr
40265 2020-03-27 19:06:59 350 kr
37049 2020-03-27 19:06:29 300 kr
40265 2020-03-27 19:05:48 250 kr
51860 2020-03-26 21:51:16 200 kr
40265 2020-03-27 19:05:28 175 kr
51860 2020-03-26 21:51:16 150 kr
40265 2020-03-27 19:05:24 125 kr
51860 2020-03-26 21:51:16 100 kr
40265 2020-03-27 19:05:19 75 kr
51860 2020-03-26 21:51:16 50 kr