300 kr
Avslutas: 27 MAR 19:20
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 479073

Taklampa, mässing och glas, 60-tal, H=73

Kondition: Ytslitage

21388 2020-03-27 18:47:19 300 kr
19533 2020-03-27 07:26:01 250 kr
21388 2020-03-27 09:13:13 200 kr
19533 2020-03-27 07:26:01 175 kr
28005 2020-03-24 18:44:14 150 kr
10873 2020-03-25 19:55:19 150 kr
28005 2020-03-24 18:44:08 75 kr
39227 2020-03-21 11:06:57 50 kr