450 kr
Avslutas: 27 MAR 19:23
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampa
nr. 479076

Taklampa, mässing, teak och glas, 60-tal, D=55

Kondition: Ytslitage

12128 2020-03-27 19:20:55 450 kr
50845 2020-03-27 19:20:44 400 kr
12128 2020-03-26 20:45:04 350 kr
20481 2020-03-25 19:09:46 300 kr
50845 2020-03-24 11:33:15 250 kr
20481 2020-03-25 19:09:44 250 kr
50845 2020-03-24 11:33:15 200 kr
20481 2020-03-25 19:09:42 175 kr
50845 2020-03-24 11:33:15 150 kr
20481 2020-03-25 19:09:39 125 kr
50845 2020-03-24 11:33:15 100 kr
50477 2020-03-22 18:55:20 75 kr
40097 2020-03-21 00:14:51 50 kr