1 000 kr
Avslutas: 27 MAR 20:06
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampor
nr. 479152

Vägglampor 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, bredd 25 cm

Kondition: Mindre ytslitage

Budhistorik (24 bud)
43997 2020-03-27 20:02:56 1 000 kr
25621 2020-03-27 20:03:11 1 000 kr
43997 2020-03-27 20:02:26 950 kr
32833 2020-03-27 20:02:17 900 kr
43997 2020-03-27 20:01:23 850 kr
32833 2020-03-27 20:02:03 800 kr
43997 2020-03-27 20:01:23 750 kr
25621 2020-03-27 20:01:36 700 kr
43997 2020-03-27 20:01:23 650 kr
25621 2020-03-27 15:35:52 600 kr
39227 2020-03-27 15:57:07 550 kr
25621 2020-03-27 15:35:52 500 kr
39227 2020-03-27 15:57:04 450 kr
25621 2020-03-27 15:35:39 400 kr
28514 2020-03-26 20:27:06 350 kr
31314 2020-03-25 11:06:17 300 kr
51021 2020-03-24 22:28:50 250 kr
39227 2020-03-21 11:06:24 200 kr
51021 2020-03-24 22:28:23 175 kr
39227 2020-03-21 11:06:24 150 kr
30165 2020-03-20 21:39:21 125 kr
30165 2020-03-20 21:39:21 100 kr
44225 2020-03-21 08:43:24 75 kr
30165 2020-03-20 21:39:21 50 kr