900 kr
Avslutas: 27 MAR 20:22
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Gunnar Fohlin
nr. 479153

Gunnar Fohlin, akvarell, signerad och daterad. 44x37 cm.

48340 2020-03-27 20:19:43 900 kr
43788 2020-03-27 20:18:42 850 kr
48340 2020-03-27 20:15:47 800 kr
48340 2020-03-27 20:15:47 550 kr
43788 2020-03-27 20:18:29 500 kr
48340 2020-03-27 20:15:47 450 kr
43788 2020-03-27 20:18:15 400 kr
48340 2020-03-27 20:15:47 350 kr
27746 2020-03-27 07:22:51 300 kr
19185 2020-03-25 21:37:17 250 kr
55927 2020-03-25 09:56:32 200 kr
19185 2020-03-23 12:45:19 175 kr
19185 2020-03-23 12:45:19 75 kr
56698 2020-03-22 19:36:30 50 kr