150 kr
Avslutas: 28 MAR 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Plåtburkar
nr. 479224

Plåtburkar, 1900-tal, B=36 och mindre

Kondition: Bruksslitage

56833 2020-03-28 18:31:37 150 kr
15191 2020-03-27 20:26:42 125 kr
56833 2020-03-28 18:31:12 125 kr
15191 2020-03-27 20:26:42 100 kr
22214 2020-03-27 09:48:29 75 kr
48425 2020-03-22 21:24:48 50 kr