850 kr
Avslutas: 28 MAR 19:26
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Bronsskulptur
nr. 479234

Bronsskulptur, osignerad, 1900-tal, längd 18 cm

Budhistorik (20 bud)
2701 2020-03-28 19:22:01 850 kr
55597 2020-03-28 19:23:37 800 kr
2701 2020-03-28 19:21:13 750 kr
55597 2020-03-28 19:20:30 700 kr
2701 2020-03-28 19:04:26 650 kr
55597 2020-03-28 19:19:14 600 kr
2701 2020-03-28 19:04:06 550 kr
55597 2020-03-28 18:59:34 500 kr
2701 2020-03-28 15:31:32 450 kr
53104 2020-03-27 17:25:53 400 kr
24039 2020-03-26 21:29:33 350 kr
40812 2020-03-25 21:41:54 300 kr
5350 2020-03-24 20:54:36 250 kr
33205 2020-03-23 07:54:38 200 kr
21273 2020-03-23 07:26:21 175 kr
43061 2020-03-22 15:59:36 150 kr
4540 2020-03-22 10:00:49 125 kr
11922 2020-03-21 21:54:56 100 kr
56055 2020-03-21 20:39:25 75 kr
4605 2020-03-21 19:31:40 50 kr