800 kr
Avslutas: 28 MAR 21:12
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Karl Bergman
nr. 479236

Karl Bergman, olja på duk, signerad, bildmått 95 * 55 cm.

Budhistorik (18 bud)
40485 2020-03-28 18:29:14 800 kr
33258 2020-03-28 16:43:58 750 kr
40485 2020-03-27 08:52:17 700 kr
56793 2020-03-26 20:52:47 650 kr
40485 2020-03-24 23:39:54 600 kr
19185 2020-03-23 12:45:58 550 kr
9234 2020-03-22 13:21:48 500 kr
16060 2020-03-22 03:53:04 450 kr
16060 2020-03-22 03:53:04 350 kr
43626 2020-03-22 01:43:43 300 kr
16060 2020-03-22 03:52:54 250 kr
43626 2020-03-22 01:43:43 200 kr
16060 2020-03-22 03:52:50 175 kr
43626 2020-03-22 01:43:43 150 kr
34 2020-03-21 23:15:41 125 kr
6653 2020-03-21 22:57:36 100 kr
33258 2020-03-21 22:37:03 75 kr
5309 2020-03-21 22:03:11 50 kr