1 100 kr
Avslutas: 28 MAR 19:26
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordsfläkt
nr. 479239

Bordsfläkt, mässing och svartlackerad metall, 1900-tal, höjd 44 cm

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (24 bud)
48146 2020-03-28 19:23:20 1 100 kr
14852 2020-03-28 19:22:46 1 000 kr
48146 2020-03-28 19:23:11 1 000 kr
14852 2020-03-28 19:22:46 950 kr
48146 2020-03-28 19:19:44 900 kr
51646 2020-03-28 18:31:24 850 kr
20107 2020-03-28 14:12:18 800 kr
20107 2020-03-28 14:12:18 650 kr
11130 2020-03-23 00:59:12 600 kr
11130 2020-03-23 00:59:12 550 kr
25338 2020-03-25 10:06:41 500 kr
11130 2020-03-23 00:59:12 450 kr
43039 2020-03-21 23:45:00 400 kr
50865 2020-03-21 23:31:12 350 kr
43039 2020-03-21 23:44:52 350 kr
50865 2020-03-21 23:31:12 300 kr
43039 2020-03-21 23:44:47 250 kr
50865 2020-03-21 23:31:12 200 kr
43039 2020-03-21 23:44:42 175 kr
50865 2020-03-21 23:30:51 150 kr
43039 2020-03-21 21:00:08 125 kr
33258 2020-03-21 22:33:12 100 kr
43039 2020-03-21 20:59:49 75 kr
14852 2020-03-21 19:50:21 50 kr