250 kr
Avslutas: 29 MAR 19:48
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Konstglas
nr. 479286

Konstglas, 2 st, "Coquille", Flygsfors, 1950/60-tal, höjd 24 cm och lägre.

Kondition: En är signerad.

55332 2020-03-27 20:55:57 250 kr
15062 2020-03-26 22:18:12 200 kr
53441 2020-03-25 13:09:08 175 kr
55332 2020-03-24 17:24:08 150 kr
5028 2020-03-23 07:47:01 125 kr
42825 2020-03-22 22:37:27 100 kr
47051 2020-03-22 20:01:11 75 kr
42825 2020-03-22 19:51:42 50 kr