2 300 kr
Avslutas: 31 MAR 20:00
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 479588

Herrarmbandsur, Certina Blueribbon, Automatic, boetten i guld, 14 K, plexiglas, diameter 3,5 cm

Kondition: I behov av översyn, kronan lös, Startar vid enklare test, gåvogravyr, bruksslitage och repor

Budhistorik (29 bud)
25966 2020-03-31 19:56:55 2 300 kr
39876 2020-03-31 19:52:24 2 200 kr
37959 2020-03-27 20:36:02 2 100 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 2 000 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 1 900 kr
37959 2020-03-27 20:35:53 1 800 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 1 600 kr
37959 2020-03-27 20:35:25 1 500 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 1 200 kr
37959 2020-03-27 20:35:00 1 100 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 900 kr
10665 2020-03-27 11:06:46 850 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 800 kr
39876 2020-03-25 20:10:11 750 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 650 kr
37184 2020-03-25 19:17:15 600 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 550 kr
37184 2020-03-25 19:17:13 500 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 450 kr
37184 2020-03-25 19:17:11 400 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 350 kr
37184 2020-03-25 19:17:09 300 kr
25966 2020-03-25 15:07:25 250 kr
37184 2020-03-24 23:17:32 200 kr
37184 2020-03-24 23:17:32 150 kr
31347 2020-03-25 09:25:29 125 kr
37184 2020-03-24 23:17:32 100 kr
31347 2020-03-25 09:25:19 75 kr
37184 2020-03-24 23:17:32 50 kr