650 kr
Avslutas: 01 APR 20:20
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Flugfiskerulle
nr. 479827

Flugfiskerulle, Milward, 1900-talets början, mahogny och mässing, höjd 12 cm

Kondition: Ytslitage

43384 2020-03-31 09:20:06 650 kr
54700 2020-03-30 19:24:26 600 kr
9418 2020-03-30 19:14:36 550 kr
54700 2020-03-26 16:12:36 500 kr
48131 2020-03-26 14:13:30 450 kr
54700 2020-03-26 12:14:35 400 kr
48131 2020-03-26 14:13:26 400 kr
54700 2020-03-26 12:14:35 350 kr
48131 2020-03-26 14:13:22 300 kr
54700 2020-03-26 12:14:35 250 kr
5993 2020-03-25 20:24:05 200 kr
5993 2020-03-25 20:24:05 100 kr
4864 2020-03-25 22:06:36 75 kr
5993 2020-03-25 20:24:05 50 kr