250 kr
Avslutas: 03 APR 19:14
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Sjömanskista
nr. 480288

Sjömanskista, 18/1900-tal, 101 * 40 cm, höjd 40 cm.

Kondition: Lös list. åldersslitage.

56743 2020-04-03 19:11:31 250 kr
4413 2020-04-03 18:55:44 200 kr
23246 2020-03-28 10:59:15 175 kr
14638 2020-03-28 16:16:19 150 kr
23246 2020-03-28 10:59:15 125 kr
14638 2020-03-28 16:16:14 100 kr
23246 2020-03-28 10:59:15 75 kr
37758 2020-03-28 00:07:34 50 kr