175 kr
Avslutas: 08 APR 20:23
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Vaser
nr. 480970

Vaser, 2 + 1, Japan och Delft, 18-1900-tal, H = 36,5 o mindre

Kondition: En japanvas m. mynningsnagg

608 2020-04-08 19:44:58 175 kr
23100 2020-04-08 18:27:27 150 kr
23100 2020-04-08 18:27:27 100 kr
31429 2020-04-06 22:33:52 75 kr
40624 2020-04-01 20:36:19 50 kr