450 kr
Avslutas: 09 APR 20:30
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordsur
nr. 481365

Bordsur + vaser ett par, flintgods, 1900-talets första hälft, höjd 51 cm och lägre

Kondition: Utbytt urverk, ej testat, ytslitage, krackeleringar

32565 2020-04-09 20:23:32 450 kr
39876 2020-04-09 18:27:52 400 kr
32565 2020-04-09 20:23:26 400 kr
39876 2020-04-09 17:37:00 350 kr
357 2020-04-09 17:51:25 350 kr
39876 2020-04-09 17:37:00 300 kr
357 2020-04-09 17:51:12 250 kr
39876 2020-04-09 12:21:39 200 kr
25928 2020-04-09 02:18:20 175 kr
28551 2020-04-06 19:53:59 150 kr
32565 2020-04-06 19:52:23 125 kr
28551 2020-04-03 20:21:25 100 kr
29897 2020-04-03 12:13:31 75 kr
28551 2020-04-02 23:25:57 50 kr