1 500 kr
Avslutas: 09 APR 20:58
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Golvlampa
nr. 481384

Golvlampa, keramik, 1900-talets andra hälft, höjd 150 cm inkl skärm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (30 bud)
23821 2020-04-09 20:55:28 1 500 kr
14255 2020-04-09 20:54:46 1 400 kr
23821 2020-04-09 20:52:42 1 300 kr
14255 2020-04-09 20:51:39 1 200 kr
23821 2020-04-09 20:50:11 1 100 kr
14255 2020-04-09 20:48:06 1 000 kr
23821 2020-04-09 20:49:57 1 000 kr
14255 2020-04-09 20:48:06 950 kr
23821 2020-04-09 20:47:08 900 kr
14255 2020-04-09 20:46:20 850 kr
23821 2020-04-09 20:46:34 800 kr
14255 2020-04-09 20:46:20 750 kr
23821 2020-04-09 20:45:20 700 kr
14255 2020-04-09 20:44:42 650 kr
56970 2020-04-09 20:45:00 600 kr
14255 2020-04-09 20:44:42 550 kr
23821 2020-04-09 20:04:45 500 kr
45674 2020-04-09 19:33:27 450 kr
23821 2020-04-09 20:04:36 450 kr
45674 2020-04-09 19:33:27 400 kr
9434 2020-04-07 16:11:02 350 kr
52273 2020-04-04 18:02:26 300 kr
9434 2020-04-07 16:10:32 300 kr
52273 2020-04-04 18:02:26 250 kr
49904 2020-04-06 18:24:02 200 kr
52273 2020-04-04 18:02:26 150 kr
9434 2020-04-03 18:18:53 125 kr
56952 2020-04-02 23:46:57 100 kr
50343 2020-04-02 23:12:34 75 kr
56952 2020-04-02 21:58:21 50 kr