950 kr
Avslutas: 14 APR 21:11
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordspendyl
nr. 482073

Bordspendyl, 1800-talets första hälft, fodral i trä, alabaster och pärlemor höjd 49 cm

Kondition: Bruks och åldersslitage, nyckel saknas, ej testad

Budhistorik (21 bud)
9809 2020-04-14 20:41:59 950 kr
37695 2020-04-14 21:08:21 900 kr
9809 2020-04-14 20:41:59 850 kr
321 2020-04-14 21:05:38 800 kr
9809 2020-04-13 15:43:37 750 kr
321 2020-04-14 08:08:49 700 kr
9809 2020-04-13 15:43:37 650 kr
321 2020-04-14 08:08:32 600 kr
9809 2020-04-13 15:43:37 550 kr
321 2020-04-13 15:24:52 500 kr
9809 2020-04-13 15:05:33 450 kr
321 2020-04-13 09:12:40 400 kr
46629 2020-04-11 11:54:40 350 kr
321 2020-04-09 09:13:47 300 kr
25928 2020-04-09 02:34:11 250 kr
321 2020-04-09 09:13:42 200 kr
25928 2020-04-09 02:34:11 150 kr
28551 2020-04-08 20:22:13 125 kr
49018 2020-04-07 23:07:27 100 kr
37695 2020-04-07 22:57:41 75 kr
38335 2020-04-07 22:03:32 50 kr