800 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 488556

Olja på duk, signerad T Wilkins, 1909, 39 C 49 cm

Kondition: Krackeleringar, skada på ramen

Budhistorik (20 bud)
43997 2020-05-23 19:57:25 800 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 750 kr
43997 2020-05-23 19:57:22 700 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 650 kr
43997 2020-05-23 19:57:20 600 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 550 kr
43997 2020-05-23 19:57:17 500 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 450 kr
43997 2020-05-23 19:57:14 400 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 350 kr
43997 2020-05-23 19:57:11 300 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 250 kr
43997 2020-05-23 19:57:09 200 kr
38417 2020-05-23 19:57:03 175 kr
53137 2020-05-23 19:52:43 150 kr
38417 2020-05-23 19:11:04 125 kr
57884 2020-05-21 19:25:30 100 kr
57950 2020-05-20 08:11:12 75 kr
760 2020-05-20 22:29:33 75 kr
57950 2020-05-20 08:03:49 50 kr