2 100 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:04
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Golvlampor
nr. 488630

Golvlampor 3 st, Bergboms, modell G-132, mässing, 1900-talets andra hälft, höj och sänkbara

Kondition: Bruks och ytslitage, repor

Budhistorik (24 bud)
11922 2020-05-24 18:38:56 2 100 kr
45475 2020-05-24 19:01:52 2 000 kr
11922 2020-05-24 18:38:56 1 900 kr
41395 2020-05-24 18:59:41 1 800 kr
11922 2020-05-24 18:38:56 1 700 kr
41395 2020-05-24 18:25:20 1 600 kr
50712 2020-05-24 18:11:57 1 500 kr
11922 2020-05-24 17:14:20 1 400 kr
50712 2020-05-24 18:11:54 1 400 kr
11922 2020-05-24 17:14:20 1 300 kr
50712 2020-05-24 18:11:51 1 200 kr
11922 2020-05-24 17:14:20 1 100 kr
43060 2020-05-23 20:37:34 1 000 kr
41395 2020-05-24 11:36:21 1 000 kr
43060 2020-05-23 18:19:50 700 kr
57001 2020-05-23 07:13:56 650 kr
11922 2020-05-22 21:01:39 600 kr
11922 2020-05-22 21:01:39 450 kr
43060 2020-05-20 19:06:11 400 kr
43060 2020-05-20 19:06:11 300 kr
46602 2020-05-17 20:48:39 250 kr
46602 2020-05-17 20:48:39 100 kr
49612 2020-05-17 21:25:49 75 kr
46602 2020-05-17 20:48:39 50 kr