5 400 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:04
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Skulptur
nr. 489026

Skulptur, marmor, 18/1900-tal, höjd 47 cm, lös sockel

Kondition: Väderbiten, ytslitage, nagg på sockeln

Budhistorik (58 bud)
37885 2020-05-26 19:56:00 5 400 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 5 200 kr
37885 2020-05-26 19:55:56 5 000 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 4 900 kr
37885 2020-05-26 19:55:51 4 800 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 4 700 kr
37885 2020-05-26 19:55:47 4 600 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 4 500 kr
37885 2020-05-26 19:55:42 4 400 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 4 300 kr
2074 2020-05-26 19:52:21 4 200 kr
25201 2020-05-26 19:39:19 4 100 kr
37885 2020-05-26 14:32:48 4 000 kr
39673 2020-05-26 12:57:30 3 900 kr
37885 2020-05-26 14:32:37 3 900 kr
39673 2020-05-26 12:56:38 3 800 kr
37885 2020-05-25 21:49:20 3 700 kr
39673 2020-05-26 12:54:45 3 700 kr
37885 2020-05-25 21:49:20 3 600 kr
39673 2020-05-26 12:54:14 3 500 kr
37885 2020-05-25 21:49:20 3 300 kr
39673 2020-05-26 12:53:02 3 200 kr
37885 2020-05-25 21:49:20 3 000 kr
39673 2020-05-26 12:52:46 2 900 kr
37885 2020-05-25 21:49:20 2 700 kr
25201 2020-05-25 22:48:45 2 600 kr
37885 2020-05-25 21:48:25 2 500 kr
25201 2020-05-25 19:37:58 2 400 kr
37885 2020-05-25 15:15:42 2 300 kr
37736 2020-05-25 13:49:49 2 200 kr
15050 2020-05-23 15:34:29 2 100 kr
39673 2020-05-20 21:15:59 2 000 kr
39673 2020-05-20 21:15:59 1 900 kr
42784 2020-05-21 23:00:39 1 800 kr
39673 2020-05-20 21:15:59 1 700 kr
254 2020-05-20 21:23:53 1 600 kr
39673 2020-05-20 21:15:59 1 500 kr
254 2020-05-20 21:23:44 1 400 kr
39673 2020-05-20 21:15:59 1 300 kr
5204 2020-05-20 17:38:17 1 200 kr
37736 2020-05-20 13:49:32 1 100 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 1 000 kr
15050 2020-05-20 11:06:21 950 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 600 kr
24480 2020-05-20 08:56:24 550 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 500 kr
39673 2020-05-20 05:44:53 450 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 400 kr
6653 2020-05-19 21:42:12 350 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 300 kr
12286 2020-05-19 21:18:00 250 kr
57990 2020-05-19 20:55:10 200 kr
44687 2020-05-19 20:50:41 175 kr
31591 2020-05-19 20:40:19 150 kr
34777 2020-05-19 20:20:08 125 kr
47051 2020-05-19 20:04:26 100 kr
55919 2020-05-19 20:19:33 75 kr
47051 2020-05-19 20:04:26 50 kr