650 kr
Avslutas: 06 JUN 19:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Violin
nr. 490808

Violin, Nicolaus Amatus-kopia, 1900-talets början. Etikettmärkt. låda och 2 stråkar

Kondition: Bruksslitage, repor

5457 2020-06-06 16:43:37 650 kr
38820 2020-06-01 12:14:28 600 kr
5457 2020-05-31 22:43:55 550 kr
38820 2020-06-01 12:14:26 550 kr
5457 2020-05-31 22:43:55 500 kr
38820 2020-06-01 12:14:23 450 kr
5457 2020-05-31 22:43:55 400 kr
38820 2020-06-01 12:14:20 350 kr
5457 2020-05-31 22:43:55 300 kr
38820 2020-05-31 19:31:55 250 kr
55268 2020-05-31 19:18:13 200 kr
38820 2020-05-31 00:08:27 175 kr
49562 2020-05-30 21:41:31 150 kr
38820 2020-05-31 00:08:24 125 kr
49562 2020-05-30 21:41:31 100 kr
38820 2020-05-31 00:08:21 75 kr
49562 2020-05-30 21:41:31 50 kr