550 kr
Avslutas: 01 JUL 19:08
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Allmogetextilier
nr. 495121

Allmogetextilier, 18 och 1900-tal,

Kondition: Bruksslitage, hål

384 2020-07-01 17:59:06 550 kr
20711 2020-06-26 14:04:58 500 kr
384 2020-06-30 23:16:29 450 kr
20711 2020-06-26 14:04:58 400 kr
384 2020-06-30 23:15:57 350 kr
20711 2020-06-26 14:04:58 50 kr