600 kr
Reservationspris ej uppnått
Avslutas: 01 JUL 19:10
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Taklampor
nr. 495122

Taklampor ett par "Studio" Muuto, vitlackerad aluminium, 2000-tal, diameter 39 cm

Kondition: Mindre ytslitage

50225 2020-06-28 21:49:54 600 kr
23868 2020-06-25 23:18:49 350 kr
23868 2020-06-25 23:18:32 150 kr
23868 2020-06-25 23:18:27 125 kr
23868 2020-06-25 23:18:23 100 kr
23868 2020-06-25 23:18:10 75 kr
55058 2020-06-24 21:35:31 50 kr