1 500 kr
Avslutas: 01 JUL 19:28
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Matbord
nr. 495163

Matbord, teak och bok, 1960-tal, diameter 105 + 2 iläggsskivor a 30 cm/st, höjd 72 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (26 bud)
57127 2020-07-01 19:23:28 1 500 kr
34738 2020-06-30 17:28:51 1 400 kr
34726 2020-06-29 22:49:37 1 300 kr
57127 2020-06-29 18:58:36 1 200 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 1 100 kr
57127 2020-06-29 18:58:32 1 100 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 950 kr
57127 2020-06-29 18:58:24 900 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 850 kr
57127 2020-06-29 18:58:20 800 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 750 kr
57127 2020-06-29 18:58:16 700 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 650 kr
19974 2020-06-26 23:50:14 600 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 550 kr
19974 2020-06-26 23:50:07 500 kr
34726 2020-06-26 08:18:39 450 kr
46602 2020-06-25 00:46:25 400 kr
46602 2020-06-25 00:46:25 250 kr
39227 2020-06-25 22:50:57 200 kr
46602 2020-06-25 00:46:25 175 kr
39227 2020-06-25 22:50:55 150 kr
46602 2020-06-25 00:46:25 125 kr
39227 2020-06-25 22:50:52 100 kr
46602 2020-06-25 00:46:25 75 kr
47562 2020-06-24 22:27:18 50 kr