750 kr
Avslutas: 01 JUL 19:30
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Vas
nr. 495164

Vas, vicke Lindstrand, Kosta, 1950-tal, höjd 25 cm, signerad

14313 2020-07-01 19:26:48 750 kr
36606 2020-07-01 18:22:48 700 kr
36606 2020-07-01 18:22:48 550 kr
14313 2020-06-28 14:47:22 500 kr
36606 2020-07-01 18:22:25 450 kr
14313 2020-06-28 14:47:22 400 kr
8112 2020-06-28 12:41:54 350 kr
14313 2020-06-27 08:25:29 300 kr
14313 2020-06-27 08:25:29 250 kr
8112 2020-06-28 12:41:21 200 kr
14313 2020-06-26 14:30:40 125 kr
47051 2020-06-24 19:51:16 100 kr
47562 2020-06-24 22:26:52 75 kr
47051 2020-06-24 19:51:16 50 kr