750 kr
Avslutas: 01 JUL 19:34
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Soffa
nr. 495166

Soffa, ek och rotting, 1900-talets första hälft, längd 101 cm

Kondition: Bruksslitage

39876 2020-06-29 10:43:33 750 kr
20511 2020-06-27 15:00:30 700 kr
39876 2020-06-29 10:43:27 700 kr
20511 2020-06-27 15:00:30 550 kr
39876 2020-06-29 10:43:17 500 kr
20511 2020-06-27 15:00:30 350 kr
56994 2020-06-28 21:42:57 300 kr
20511 2020-06-27 15:00:30 250 kr
56994 2020-06-28 21:42:49 200 kr
20511 2020-06-27 15:00:30 175 kr
58655 2020-06-27 12:03:58 150 kr
20511 2020-06-25 16:42:24 125 kr
18412 2020-06-25 10:14:46 100 kr
39284 2020-06-24 21:06:21 75 kr
58655 2020-06-24 19:43:32 50 kr