3 000 kr
Avslutas: 01 JUL 19:45
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Skrivbord
nr. 495168

Skrivbord, ek, skuren dekor, 1900-talets första hälft, 151 X 76 X 74 cm

Kondition: Bruksslitage, nyckel saknas

Budhistorik (38 bud)
39876 2020-07-01 19:42:35 3 000 kr
58814 2020-07-01 19:41:57 2 900 kr
39876 2020-07-01 19:38:25 2 800 kr
58814 2020-07-01 19:39:42 2 800 kr
39876 2020-07-01 19:38:25 2 700 kr
58814 2020-07-01 19:38:46 2 600 kr
39876 2020-07-01 19:38:25 2 500 kr
58814 2020-07-01 19:37:39 2 400 kr
39876 2020-07-01 19:37:00 2 300 kr
58814 2020-07-01 19:37:29 2 300 kr
39876 2020-07-01 19:37:00 2 200 kr
58814 2020-07-01 19:37:20 2 100 kr
39876 2020-07-01 19:37:00 2 000 kr
58814 2020-07-01 19:35:25 1 900 kr
39876 2020-07-01 19:30:43 1 800 kr
58814 2020-07-01 19:35:21 1 700 kr
39876 2020-07-01 19:30:43 1 600 kr
58814 2020-07-01 19:35:06 1 500 kr
39876 2020-07-01 19:30:43 1 400 kr
58814 2020-07-01 15:52:56 1 300 kr
39876 2020-06-30 09:48:27 1 200 kr
58814 2020-07-01 15:51:39 1 200 kr
39876 2020-06-30 09:48:05 1 100 kr
58814 2020-06-29 21:51:35 1 000 kr
16137 2020-06-28 19:44:17 950 kr
58655 2020-06-27 12:03:49 900 kr
31206 2020-06-25 10:37:56 850 kr
58655 2020-06-27 12:03:47 800 kr
31206 2020-06-25 10:37:56 750 kr
58655 2020-06-27 12:03:44 700 kr
31206 2020-06-25 10:37:56 650 kr
49018 2020-06-26 10:58:11 600 kr
31206 2020-06-25 10:37:56 550 kr
37695 2020-06-24 20:12:43 500 kr
37695 2020-06-24 20:12:43 125 kr
16366 2020-06-25 08:34:28 100 kr
37695 2020-06-24 20:12:43 75 kr
58655 2020-06-24 19:43:11 50 kr